PATYRUSI KOMANDA / INTEGRUOTA KOMUNIKACIJA / RACIONALUS BIUDŽETO PANAUDOJIMAS / IDĖJŲ BANKAS

Gourmet LAWIN 

Klientas: LAWIN
Renginio tikslas: Šventiškai pabaigti metus ir su gera nuotaika pradėti 2010-uosius.
Dalyvių skaičius: 100
Vieta: Vilniaus kongresų rūmai ir restoranas Marino, Vilniuje

Artėjant net ir šalčiausius metų mėnesius jaukumu sušildančioms šventėms, kvietėme į ypatingą, dvigubą šių metų LAWIN Kalėdų šventę!

Pirmoji dalis vyko Vilniaus kongresų rūmuose, kur Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras atliko vienos dalies šventinį koncertą „Simfoniniai tango“.

Paprastai iš tango tikimės aistros ir gilių emocijų, tačiau šįkart LVSO ir maestro G. Rinkevičius parodė ir kitokį tango, keliantį šypsenas ir juoką.

Kai „Simfoninio tango“ garsai jau blėso atmintyje, restorane Marino įvyko tik LAWIN komandai skirtas vakaras Gourmet LAWIN.

Šis vakaras buvo skirtas visiems kartu vienu metu ir juoktis, ir kurti, ir patiems renginio metu pagaminti gourmet maistą tam, kad jo paskanavę sustotume bėgti ir prisimintume pareigą būti laimingi…


Kliento atsiliepimas:

Kovo3 profesionaliai surengė mūsų Kalėdų šventes. Organizaciniu požiūriu tai buvo techniškai sudėtingas dviejų dienų renginys, tačiau organizatoriai atitiko suaugusiųjų ir mažųjų lūkesčius. Su mumis dirbusi Kovo3 komanda yra patikimi renginių organizatoriai.

Danutė Verikaitė