PATYRUSI KOMANDA / INTEGRUOTA KOMUNIKACIJA / RACIONALUS BIUDŽETO PANAUDOJIMAS / IDĖJŲ BANKAS

Volvo family day 2011/ Šeimos sodas 

Klientas: Volvo Lietuva, UAB
Renginio tikslas: Klientų lojalumo palaikymas, asmeninis dėmesys jiems. Jaukiai ir smagiai kartu preleistas laikas, kompanijos veiklos dešimtmečio paminėjimas
Dalyvių skaičius: 400
Vieta: "Kairėnų botanikos sodas", Vilniuje

Tradicinis "Volvo Family day" renginys šį kartą nusidažė visai kitomis spalvomis. Svečiai buvo pakviesti į per 10 "Volvo Lietuva" veiklos metų subrandintą "Šeimos sodą", kuriame buvo gausus skaičius įvairių atrakcijų ir suaugusiems ir vaikams ir šeimoms.

Tarp įspūdingiausių atrakcijų žinoma buvo N. Marčėnaitės puodelių dažymo studija, Muilo putų padūkimas vaikams ir žinoma vienas įspūdingiausių ledo barų, kuriame buvo užšaldyti vaisiai ir uogos.

Puikią renginio nuotaiką užtikrino šeimyninis renginio vedėjo J.Radzevičiaus ir jo sūnaus Ažuolo duetas:)


Kliento atsiliepimas:

Agentūrą „Kovo3“ pirmą kartą pasirinkome UAB „Volvo Lietuva“ renginio klientams „Volvo Family Day“ partneriu. Jau pirmojo susitikimo metu agentūros atstovai aiškiai ir tiksliai išsiaiškino šio renginio tikslus. Tai leido jiems pateikti geriausią ir kūrybišką sprendimą dėl renginio turinio, formos bei vietos, geriausiai atitikusį mūsų lūkesčius ir biudžeto dydį. „Kovo3” profesionaliai įgyvendino projektą nuo scenarijaus sukūrimo iki jo įgyvendinimo. Patiko tai, kad bendrauti su agentūros komanda buvo paprasta, iškilusias problemas sprendėme greitai ir lanksčiai, o renginio dieną visą savo dėmesį galėjau skirti mūsų klientams ir partneriams.

 

Laurynas Bričkus

Rinkodaros vadovas