PATYRUSI KOMANDA / INTEGRUOTA KOMUNIKACIJA / RACIONALUS BIUDŽETO PANAUDOJIMAS / IDĖJŲ BANKAS

Pagauk kolegos kitą kampą 

Klientas: Volvo Lietuva, UAB
Renginio tikslas: Dar labiau suburti komandą, paskatinti tarpusavio bendravimą ir supratimą
Dalyvių skaičius: 100
Vieta: "Europos parkas", Vilniuje

Volvo Lietuva savo darbuotojus pakvietė į netradicinę darbuotojų vasaros šventę. Šioje šventėje buvo galima ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir išmokti bendrauti bei dar geriau pažinti save bei savo kolegas.

Renginyje buvo organiškai integruotos "Kito kampo" dėstytojų vedamos paskaitos ir improvizacijos. Šventės dalyviai rinko kolegų "kampus" už kuriuos vėliau daugiausiai kampų surinkusi komanda buvo apdovanota specialiais prizais.

Žinoma neapsieita ir be šventinio torto ir "Gerų emocijų fejerverkų". Linksmybės vėliau tęsėsi su "Poliarizuotų stiklų" šlageriais ir naujausiai kūriniais.


Kliento atsiliepimas:

Džiaugiuosi, jog su „Kovo 3“ pagalba pavyko suorganizuoti puikų renginį darbuotojams. Renginys padėjo realizuoti mūsų tikslus – skatinti glaudesnį kolektyvo bendradarbiavimą ir geresnį tarpusavio supratimą, o kūrybiškos ir originalios užduotys padėjo kiekvienam darbuotojui geriau pažinti save bei atsiskleisti „kitu kampu“. „Kovo 3“ komandai, kuri buvo energinga, kūrybinga, atsakinga, profesionali ir draugiška, pavyko nustebinti mūsų darbuotojus. Už tai didelis ačiū.

 

Vilma Suchockienė